סניף ר"ג :  03-5797279
סניף רעננה : 09-7404456
דף הבית » תוספות שיער

תוספות שיער

לפני ואחרי התאמת תוספות שיער לשיער דליל - רבקה זהביאופנת השיער ועיצוב שיער משתנים מעונה לעונה. שיער חלק, גלי או מתולתל בלונד אדום, חום או שחור מחליפים אחד את השני במין מחזור מעגלי החוזר על עצמו אחת לכמה שנים. שחקן חדשישן באופנת השיער הם תוספות השיער והפאות.

מכל עבר אנו רואים דוגמניות, שחקניות, או נשים ברחוב המתהדרות ברעמות שיער שופעות ומלאות הגורמות לסיבובי ראש ולקנאה של נשים וגברים כאחד. למרבה ההפתעה, במקרים רבים, מדובר ב-תוספות שיער או פאות המשפרות או מחליפות את השיער הקיים.

תוספות השיער האופנתיות נחלקות לשני סוגים:

  1. תוספות שיער לשיער אסוף - רוצה קוקו, צמה ארוכה או מלאה, רוצה לקשט ולהדר את הקוקו שלך? הפתרון הוא תוספות השיער מבית "FOXY HAIR FASHION ". תוספות שיער העשויות משיער סינטטי איכותי המתלבשות על הקוקו ומעניקות לו נפח ואורך. התוספות מגיעות במבחר רב של גוונים וטקסטורה (חלק, גלי או מתולתל) ומתאימה לכל ראש.
     
  2. תוספות משיער סינטטי לנפח ואורך - התוספות עשויות משיער סינטטי איכותי. תוספות השיער מותאמות ומשתלבות בשיערך ומעניקות לו נפח ואורך. התופסות מגיעות במספר עיצובים החל מחלק וארוך, דרך תוספות מדורגות, וכלה ב-תוספת שיער גלי או מתולתל. התוספות מתאימות לשימוש יום יומי ולאירועים.

רבקה זהבי הארכות שיער סניף רמת גן
רבקה זהבי הארכות שיער סניף רעננה

שם :
טלפון:
דוא"ל:
נושא: